Обавештење

Датум: 24. Mart 2020 19:31 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и ученици,

У складу са специфичностима организовања онлајн  наставе у време пандемије вирусом и узимајући у обзир праћење понашања ученика, молимо и упозоравамо родитеље и ученике да обрате пажњу на могуће непримерено понашање ученика на платформама за учење (различити облици дигиталног насиља, непримерени коментари и др.).

Напомињено да ће непримерено понашање ученика утицати на  оцену из владања на крају школске године. Уколико школа има сазнања о дигиталном насиљу између ученика које се наставља и поред информисања родитеља и/или представља посебан ризик по ученика/ке изложене насиљу бићемо принуђени да поднесемо пријаву надлежном Министарству унутрашњих послова и о томе извести надлежну Школску управу у Зајечару.

Захваљујемо се на сарадњи,

ОШ „Љ. Р. Нада“